PRACOVNÍ NÁSTĚNKA

Přijmeme do naší restaurace kuchaře nebo kuchařku. Pěkná restaurace v centru Brna, Hybešova. Meníčka, Alakarte, Rauty. 1900Kč čistého za směnu, krátký/dlouhý týden. Kontaktujte nás na tel.: 604 224 015, 603 873 555. Nebo přijďte osobně. Najdete nás na ulici Hybešova 46 Brno.

Do naší restaurace v centru Brna na ulici Hybešova, přijmeme servírku, nebo číšníka. Volat nám můžete na tel. 603 873 555, nebo 604 224 015. Budeme se těšit.

Baví tě řízení auta? Baví tě práce v oblasti gastra? Jestli ano, tohle je práce pro tebe! Protože se nám rozjíždí služba rozvozu jídel, rádi příjmeme do našeho převážně ženského kolektivu v restauraci ženu, kurýrku na rozvoz jídla. Výhodou je základna v centru Brna, dobrý kolektiv, osobní ohodnocení a příspěvky na stravování. Uvítáme zkušenosti na...

Do naší restaurace, přijmeme pomocného kuchaře či kuchařku. Baví tě vařit? Staň se pravou rukou kuchaře a nauč se něco nového. Spoj zábavné s užitečným. Pomocný kuchař pomáhá s výdejem menu a přípravou menu na druhý den, pomáhá chystat rauty, připravuje těsto na pizzu a burgery, loupe cibuli, škrábe brambory, pomáhá s vařením.